Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
This small side table combines soft brown and green tones with a unique tile look, adding stylish accents to any room. The sturdy metal frame with fine gold details adds a touch of glamour, while the polyresin surface makes the tabletop easy to clean and durable. Handcrafted and with its own unique character, it will quickly become an eye-catcher next to your sofa or favourite armchair. Whether as a practical storage space for accessories, drinks or small decorations, the table combines function and charming design and brightens up any living room with elegant, harmonious accents. A real highlight that playfully combines style, colour and atmosphere.
- Small side table in green and brown, 50 x 25 x 25 centimetres (H/W/D)
- This side table impresses with its unique tile look in soft brown
- The frame and fine details in gold made of sturdy steel add a touch of glamour
- Thanks to its high-quality polyresin coating, the tabletop is particularly easy to clean and durable
- A unique, handcrafted piece that looks great next to a sofa and armchair as a small design highlight
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 50 cm |
| Largeur | 25 cm |
| Profondeur | 25 cm |
| Poids | 2.87 kg |
| Volume (emballé) | 0,02 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Marron |
|---|---|
| Details: | capacité de charge maximale, fabriqué à la main, partiellement démonté, épaisseur plateau |
| Catalogue imprimé: | Structure: Acier revêtu par poudre, Surface: Panneau de fibres, Socle: Panneau de fibres, 18 mm épaisseur plateau, 30 kg capacité de charge maximale, fabriqué à la main, partiellement démonté |
| Pièce: | Salon |
| Speciaux: | En stock |
| Tendances: | Elegance |
| Tendances 2: | Elegance – Glam, Elegance – Modern |
Évaluations
Se connecter