Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Straightforward and simple in form, elegant and refined in effect: the mirrored furniture of the Luxury series appears transparent and light in the room. At the same time it spectacularly highlights rooms at a second glance when they reflect the floor, the light and the surroundings.
- Mirrored, compact side table with fascinating mirror effects.
- Modern glamour and cool elegance - without being garish.
- The delicate champagne tint of the mirror glass ensures a warm appearance.
- Mirrored furniture conjures up sophisticated effects by reflecting the light and its surroundings.
- Luxury is a series of mirrored furniture with many different models and sizes.
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 53.5 cm |
| Largeur | 32 cm |
| Profondeur | 32 cm |
| Poids | 9.5 kg |
| Volume (emballé) | 0,10 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Beige, Miroité |
|---|---|
| Details: | capacité de charge maximale, monté |
| Catalogue imprimé: | Structure: Panneau de fibres Laqué, Revêtement: Verre Miroité, 10 kg capacité de charge maximale, monté |
| Pièce: | Chambre à coucher, Salon |
| Speciaux: | En stock, US-Fit |
| Série: | Luxury Champagne |
| Topic: | Christmas |
| Calendrier marketing: | Avril, Décembre |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter