Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
This small side table instantly adds glamour to your living room with its dark green tile look and delicate gold details. The sturdy metal frame ensures stability, while the polyresin surface makes the tabletop easy to clean and durable. Handcrafted and endowed with a unique character, it quickly becomes an eye-catcher next to the sofa or armchair. Whether as a practical storage space for accessories, drinks or small decorative items, it charmingly combines function and design and enhances any room with a touch of luxury, colour and playful elegance. A real highlight that instantly enhances style and atmosphere.
- Small side table in green and gold, 50 x 25 x 25 centimetres (H/W/D)
- This side table impresses with its unique tile look in elegant dark green.
- The frame and fine details in gold made of sturdy steel add a touch of glamour
- Thanks to its high-quality polyresin coating, the tabletop is particularly easy to clean and durable
- A unique, handcrafted piece that looks great next to a sofa and armchair as a small design highlight
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 50 cm |
| Largeur | 25 cm |
| Profondeur | 25 cm |
| Poids | 2.92 kg |
| Volume (emballé) | 0,02 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Noir |
|---|---|
| Details: | capacité de charge maximale, fabriqué à la main, partiellement démonté, épaisseur plateau |
| Catalogue imprimé: | Structure: Acier revêtu par poudre, Surface: Panneau de fibres, Socle: Panneau de fibres, 18 mm épaisseur plateau, 30 kg capacité de charge maximale, fabriqué à la main, partiellement démonté |
| Pièce: | Salon |
| Speciaux: | En stock |
| Tendances: | Elegance |
| Tendances 2: | Elegance – Glam, Elegance – Modern |
Évaluations
Se connecter