Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
This small side table brings modern jungle flair to your living room with its dynamic brown leopard pattern and golden accents. The sturdy metal frame with fine gold details adds a touch of glamour, while the polyresin surface makes the tabletop particularly easy to care for and durable. Handcrafted and with its own unique character, it will quickly become an eye-catcher next to your sofa or favourite armchair. Whether used as a shelf for accessories, small drinks or decorative highlights, the table combines practical functionality with charming looks and brightens up any room with stylish, lively accents. A real statement piece that harmoniously combines design, elegance and a playful atmosphere.
- Small side table with leopard print in brown and gold, 50 x 25 x 25 centimetres (H/W/D)
- This side table exudes modern jungle flair thanks to its dynamic leopard design
- The frame and fine details in gold made of sturdy steel add a touch of glamour
- Thanks to its high-quality polyresin coating, the tabletop is particularly easy to clean and durable
- A unique, handcrafted piece that looks great next to a sofa and armchair as a small design highlight
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 50 cm |
| Largeur | 25 cm |
| Profondeur | 25 cm |
| Poids | 2.81 kg |
| Volume (emballé) | 0,02 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Marron |
|---|---|
| Details: | capacité de charge maximale, fabriqué à la main, partiellement démonté, épaisseur plateau |
| Catalogue imprimé: | Structure: Acier revêtu par poudre, Surface: Panneau de fibres, Socle: Panneau de fibres, 18 mm épaisseur plateau, 30 kg capacité de charge maximale, fabriqué à la main, partiellement démonté |
| Pièce: | Salon |
| Speciaux: | En stock |
| Tendances: | Elegance |
| Tendances 2: | Elegance – Glam, Elegance – Modern |
Évaluations
Se connecter