Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
A touch of magic for modern interiors: this side table plays with illusion and lightness. Its transparent structure lends the room a floating elegance, while the clear lines radiate timeless modernity. Whether as a stylish storage space next to the sofa, as a bedside table in the bedroom or as a sculptural highlight in the hallway - its versatility knows no bounds. It looks particularly harmonious in combination with minimalist furniture, metallic accessories or colorful decorative elements. A design object that combines functionality and aesthetics in a fascinating way and adds a special touch to any room.
- Round side table with golden details, 55 x 35 x 35 centimetres (H/W/D)
- The transparent table top and base create a light and clear look
- The delicate frame made of robust steel shines in gold and creates a glamorous contrast
- Flexible use as a stylish coffee table, compact storage unit for the hallway or extravagant bedside table
- Made of synthetic material and therefore particularly easy to clean and durable
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 55 cm |
| Largeur | 35 cm |
| Profondeur | 35 cm |
| Poids | 6.25 kg |
| Volume (emballé) | 0,05 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Blanc |
|---|---|
| Details: | capacité de charge maximale, démonté, épaisseur plateau |
| Catalogue imprimé: | Plateau de table: Copolymères acrylonitrile polyéthy, Pied: Acier revêtu par poudre, 25 mm épaisseur plateau, 25 kg capacité de charge maximale, démonté |
| Pièce: | Salon |
| Speciaux: | En stock |
| Calendrier marketing: | Avril |
Évaluations
Se connecter