Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
A work of art with function: this table brings color, texture and sophistication to any room. The glossy surface made of artfully crafted glass mosaic gives the ensemble a fascinating shimmer depending on the incidence of light - ideal for creating stylish accents. The black steel frame provides a modern twist and also scores points with its stability and clear design. Whether as an extravagant shelf next to the sofa, as an eye-catcher in the entrance area or as an unusual bedside table - this all-rounder can be flexibly integrated into the interior. Particularly practical: the foldable frame makes it a convertible favorite with a wow effect.
- Round side table in olive green and black with mosaic table top, 53 x 35 x 35 centimeters (H/W/D)
- The table top with its elaborate mosaic technique in warm shades of green glass sparkles depending on the incidence of light
- The folding frame made of robust steel in black creates a modern contrast and stability
- Flexible use as a stylish coffee table, compact storage unit for the hallway or extravagant bedside table
- The table is easy to fold up and ensures maximum flexibility in everyday life
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 53 cm |
| Largeur | 35 cm |
| Profondeur | 35 cm |
| Poids | 2.8 kg |
| Volume (emballé) | 0,04 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Vert |
|---|---|
| Details: | capacité de charge maximale, fabriqué à la main, épaisseur plateau |
| Catalogue imprimé: | Plateau de table: Verre Teint, Pied: Acier revêtu par poudre, 10 mm épaisseur plateau, 15 kg capacité de charge maximale, fabriqué à la main |
| Pièce: | Salon |
| Speciaux: | Deals, En stock |
| Série: | Clack |
| Topic: | Wild Summer |
| Calendrier marketing: | Avril |
Évaluations
Se connecter