Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Small side tables are real favourite pieces of furniture - every room should have one! Here the real marble top lies weightless on the filigree wire frame and its fine elegance immediately enhances every room. Different models available.
- Marble and brass are a beautiful design duo and give this side table its particular charm
- You can never have enough of them: side tables are also beautiful little everyday helpers in the bathroom for make-up utensils, or in the hallway as an elegant key tray
- Graphic lines, filigree design: this little gem also goes well with the Scandinavian style
- The brass glamour is a beautiful styling partner for velvet upholstery and patterned cushions
- No brass or metal accessories in the home yet? This little table would be a good start. Other model variants available from the Beam range
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 35 cm |
| Largeur | 43 cm |
| Profondeur | 43 cm |
| Poids | 6 kg |
| Volume (emballé) | 0,10 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Blanc, Doré, Gris |
|---|---|
| Details: | capacité de charge maximale, fabriqué à la main, monté |
| Catalogue imprimé: | Structure: Acier revêtu de laiton, Plateau de table: Marbre, 15 kg capacité de charge maximale, fabriqué à la main, monté |
| Pièce: | Salon |
| Speciaux: | Baisse de prix, En stock, US-Fit |
| Série: | Beam |
| Calendrier marketing: | Avril |
Évaluations
Se connecter