Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Anyone who is a lover of discreet design will immediately fall in love with this side table: with a golden base made of filigree gold struts and a round marble top in white, it combines aesthetics and utility value and conveys a touch of the sophisticated Capri style. Now all you need is the matching long drink!
- An elegant side table with golden base and white natural stone
- A precious mix of high-quality marble and brass
- Its circular top conveys harmony
- Offers an extra surface to put things on - elegant and practical
- Brings eternal summer into the house!
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 35 cm |
| Largeur | 32 cm |
| Profondeur | 32 cm |
| Poids | 4.8 kg |
| Volume (emballé) | 0,06 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Blanc, Doré |
|---|---|
| Details: | capacité de charge maximale, fabriqué à la main, partiellement démonté |
| Catalogue imprimé: | Structure: Acier revêtu de laiton, Plateau de table: Marbre, 15 kg capacité de charge maximale, fabriqué à la main, partiellement démonté |
| Pièce: | Salon |
| Speciaux: | Baisse de prix, En stock, US-Fit |
| Série: | Beam |
| Calendrier marketing: | Avril |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter