Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Side table: A meerkat rarely comes alone - the cute animals are known for their wide-awake nature and intrepid curiosity, with which they repeatedly get themselves into extraordinary situations. This also includes their function as a side table. As a pair the two meerkats hold up the table top and manage to look so mischievous that it is a real pleasure to accept their help. The Meerkat Sisters side table can be used in an imaginatively furnished reading nook or as a decorative accessory for plants.
- Petite table d'appoint à l'aspect animalier, 51 x 34 x 33 centimètres (h/l/p)
- Le plateau de table à l'aspect bois est maintenu par deux adorables suricates
- En couleurs naturelles et fidèles à l'original
- capacité de charge maximale de 20 kg
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 50.5 cm |
| Largeur | 34 cm |
| Profondeur | 33 cm |
| Poids | 7.1 kg |
| Volume (emballé) | 0,12 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Marron |
|---|---|
| Pièce: | Salon |
| Speciaux: | En stock, PRIMA, US-Fit |
| Série: | Animal |
| Topic: | Christmas, Valentines Day |
| Calendrier marketing: | Février, Décembre |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter