Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Eye-Catcher fou en forme d elephant. Notre table d appoint Elephant est plus fidele qu un veritable quadrupede et amenera un sourire sur vos levres.
- Small side table with elephant motif in brown and grey, 50.5 x 35 x 32 centimetres (H/W/D)
- Anything but ordinary: here, a cheerful elephant carries the wood-effect table top
- Works next to the sofa and armchair, in the hallway or as a bedside table and makes living more fun
- Made of dimensionally stable polyresin, detailed and lacquered
- Weighing 6.5 kg, it is easy to transport and flexible to move
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 50.5 cm |
| Largeur | 35 cm |
| Profondeur | 32 cm |
| Poids | 7 kg |
| Volume (emballé) | 0,12 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Gris, Marron |
|---|---|
| Pièce: | Salon |
| Speciaux: | En stock, PRIMA, US-Fit |
| Série: | Animal |
| Topic: | Christmas |
| Calendrier marketing: | Février, Décembre |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter