Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
A touch of retro meets a modern sense of color - this side table in a soft mint shade brings fresh lightness to any ambience. Whether next to the sofa, as a bedside table or as a stage for decorative objects: All-rounders like this provide flexible styling options and set stylish accents. The organically shaped table top and the sculptural frame lend character to the room and exude charming esprit. It looks particularly beautiful in combination with pastel shades, golden details or mid-century furniture. A small statement with a big impact - ideal for showcasing favorite pieces or as a splash of color in the interior.
- Round side table in marble look in mint green, 55 x 40 x 40 centimeters (H/W/D)
- This side table sets fresh accents with its speckled look in soft mint green
- The delicate frame made of robust steel gleams in gold and creates a glamorous contrast
- Flexible use as a stylish coffee table, compact storage unit for the hallway or extravagant bedside table
- Made of mineral marble and therefore particularly easy to clean and durable
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 55 cm |
| Largeur | 40 cm |
| Profondeur | 40 cm |
| Poids | 16.45 kg |
| Volume (emballé) | 0,08 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Turquoise, Vert |
|---|---|
| Details: | capacité de charge maximale, démonté, épaisseur plateau |
| Catalogue imprimé: | Plateau de table:, Pied: Acier affiné chromé, Socle:, 18 mm épaisseur plateau, 25 kg capacité de charge maximale, démonté |
| Pièce: | Salon |
| Speciaux: | Deals, En stock |
| Série: | Amore |
| Calendrier marketing: | Avril |
Évaluations
Se connecter