Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Coffee tables are just like handbags - they add the final touch to your look. This side table impresses not only with its shiny wire frame in a warm brass tone. The mirrored top is a special feature that accentuates your decorative arrangements particularly well. Many similar models available.
- A round, modern coffee table in brass with a mirrored table top - a sophisticated partner for leather, velvet and fabric sofas
- A glamorous focal point for lounge corners and the sofa landscape in the living room
- The filigree construction of the side table keeps the floor visible - this makes it look light and spacious
- The streamlined and timeless look makes this round table a popular mix-and-match candidate for all furnishing styles
- Wire is a series of coffee tables and side tables that comes in many variations
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 40.5 cm |
| Largeur | 81 cm |
| Profondeur | 81 cm |
| Poids | 10 kg |
| Volume (emballé) | 0,33 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Doré |
|---|---|
| Details: | capacité de charge maximale, démonté, épaisseur plateau |
| Catalogue imprimé: | Structure: Acier revêtu par poudre, Plateau de table: Verre Miroité, Plateau de table: 5 mm épaisseur plateau, démonté, 10 kg capacité de charge maximale |
| Pièce: | Salon |
| Speciaux: | Baisse de prix, En stock |
| Série: | Wire |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter