Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Elegance meets function: this coffee table brings luxurious charm to the living room with its elegant marble look. The filigree, black metal frame provides a modern lightness, while the easy-care glass top impresses with its timeless design. Perfect for stylish arrangements with vases, candles or coffee table books and at the same time the ideal shelf for cozy evenings. A versatile statement piece that blends harmoniously into minimalist, modern or glamorous living styles.
- Rectangular coffee table in black and marble look, 42 x 80 x 80 centimeters (H/W/D)
- The delicate, straight-lined frame in black creates a striking yet lightweight look
- The table top made of toughened safety glass impresses with its coated surface in an elegant marble look
- High-quality materials make this coffee table easy to clean and particularly durable
- Whether as a stylish shelf for decorations, a practical surface for snacks or a central living room element - versatile in use
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 42 cm |
| Largeur | 80 cm |
| Profondeur | 80 cm |
| Poids | 9.3 kg |
| Volume (emballé) | 0,11 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Noir |
|---|---|
| Details: | capacité de charge maximale, démonté, épaisseur plateau |
| Catalogue imprimé: | Structure: Acier revêtu par poudre, Plateau de table: Verre Verre trempé ESG Laqué, 16 mm épaisseur plateau, 20 kg capacité de charge maximale, démonté |
| Pièce: | Salon |
| Speciaux: | Deals, En stock |
| Série: | Twice |
Évaluations
Se connecter