Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
A real statement piece for style-conscious interiors: this coffee table combines artistic craftsmanship with a modern design language. The intricately crafted surface impresses with fine inlays in high-contrast black and white - each piece is unique with graphic elegance. The round table top offers generous storage space for stylish decorative objects, coffee cups or favorite books. The slim, dark base gives the table an almost floating lightness and makes the design particularly expressive. Ideal for combining with clean sofas, fluffy rugs or gold-colored accessories for a touch of art deco vibes. A table that is not only practical, but also visually stunning.
- Round coffee table with inlaid pattern in white and black, 36 x 76 x 76 centimeters (H/W/D)
- Fine inlay patterns in white and black turn every table into a unique designer piece
- With its generous table top, it offers plenty of space for drinks, remote controls or decorative arrangements
- The narrow base in black creates a harmonious overall look and an almost floating appearance
- Each table is handcrafted in great detail and is truly unique
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 37 cm |
| Largeur | 76 cm |
| Profondeur | 76 cm |
| Poids | 19.55 kg |
| Volume (emballé) | 0,32 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Blanc, Gris, Noir |
|---|---|
| Details: | capacité de charge maximale, fabriqué à la main, monté |
| Catalogue imprimé: | Structure: Panneau de fibres Naturel, Marqueterie: Polyrésine, 15 kg capacité de charge maximale, fabriqué à la main, monté |
| Speciaux: | En stock |
| Série: | Piano |
Évaluations
Se connecter