Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
The glamorous Gold Rush coffee table is a real eye-catcher in the living room - and more than deserves its name. It captivates with its combination of clear shapes and luxurious design. With two glass shelves framed by a golden frame, it fits perfectly into elegant interiors with light-coloured furniture. A bonus: both the golden frame and the glass shine in sunlight and candlelight.
- Stylish: glass coffee table with a gold-coloured frame
- Sophisticated design: two shelves provide enough space for glasses and bowls, magazines and the like
- High-quality and durable: the frame is made of titanium-coated stainless steel
- Shatterproof: thanks to the safety glass top, the table is highly impact-resistant
- Striking: at 120 x 120 cm, it becomes the focal point of the living room landscape
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 40 cm |
| Largeur | 120 cm |
| Profondeur | 120 cm |
| Poids | 53.7 kg |
| Volume (emballé) | 0,22 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Doré |
|---|---|
| Details: | capacité de charge maximale, démonté |
| Catalogue imprimé: | Structure: Acier inoxydable revêtement titane, Plateau de table: Verre Verre trempé ESG Clair, 22 kg capacité de charge maximale, 23 kg capacité de charge maximale, démonté |
| Pièce: | Salon |
| Speciaux: | Baisse de prix |
| Série: | Gold Rush |
| Calendrier marketing: | Avril |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter