Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
This graphic, reduced coffee table with its clear glass top is a design highlight: the handmade steel wire frame creates stunning visual effects and adds something very modern to every furnishing environment.
- Black coffee table with clear glass table top, which looks like a modern art object due to its graphic steel wire frame
- If you are looking for a contemporary side table that also goes well with a large sofa landscape, Dimension is the perfect choice!
- Due to the visual effects the table changes its appearance depending on the perspective and looks extremely striking
- The small square table with practical dimensions fits into every living room Its design makes it appear light
- The steel frame is carefully handcrafted in high quality and very robust
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 38 cm |
| Largeur | 80 cm |
| Profondeur | 80 cm |
| Poids | 20.6 kg |
| Volume (emballé) | 0,36 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Gris, Noir |
|---|---|
| Details: | capacité de charge maximale, fabriqué à la main, monté |
| Catalogue imprimé: | Structure: Acier revêtu par poudre, Plateau de table: Verre Verre trempé ESG Clair, 12 kg capacité de charge maximale, fabriqué à la main, monté |
| Pièce: | Chambre à coucher, Salon |
| Speciaux: | Deals, En stock, US-Fit |
| Série: | Dimension |
| Calendrier marketing: | Avril |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter