Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
This round coffee table with a fine walnut table top combines natural beauty and modern design. The striking grain of the wood brings warmth to any living room, while the stylish, cone-shaped steel base combined with golden accents in titanium-coated steel adds a luxurious touch. Perfect as a shelf for snacks, books or the remote control - whether in front of the sofa or as an eye-catcher in the room. Ideal for setting elegant accents and enriching the interior.
- Brown, round coffee table with ceramic top, 42 x 70 x 70 centimeters (H/W/D)
- The round table top made of fine walnut wood gives the table a natural warmth and impresses with its striking grain
- The conical base made of robust steel is adorned with brown wood decoration
- Two narrow, gold-colored strips made of titanium-coated steel add glamour to the coffee table
- As a stylish shelf for snacks and remote control in front of the sofa
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 42 cm |
| Largeur | 70 cm |
| Profondeur | 70 cm |
| Poids | 8.7 kg |
| Volume (emballé) | 0,30 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Couleur argent, Cuivre, Marron |
|---|---|
| Details: | capacité de charge maximale, monté, épaisseur plateau |
| Catalogue imprimé: | Plateau de table: Noix Panneau de fibres Plaqué, Pied/Pieds: Acier plaxé, Liston: Acier revêtu de titane, 12 mm épaisseur plateau, 35 kg capacité de charge maximale, monté |
| Pièce: | Salon |
| Speciaux: | En stock |
| Série: | Cono |
| Tendances: | Elegance |
| Tendances 2: | Elegance – Modern |
| Calendrier marketing: | Mai |
Évaluations
Se connecter