Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
What could be nicer than moving your life outside when the first rays of sunshine arrive? It's even better if you have an outdoor table for your sundowner.
- Rectangular outdoor side table in grey steel and with an attractive wood look
- Makes all your summer dreams come true, because this table for the balcony, terrace and garden offers space for drinks, snacks and your suntan lotion
- Can be brought close up: thanks to the frame, the outdoor table fits over the recliner and the bench
- Timelessly modern styling in steel-grey colouring combined with an attractive wood look
- And if there's room for more: matching recliners in the form of a recamière and the Happy Day corner seating group are available from the shop
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 49.5 cm |
| Largeur | 35 cm |
| Profondeur | 32 cm |
| Poids | 2.23 kg |
| Volume (emballé) | 0,07 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Gris, Naturel, Noir |
|---|---|
| Details: | Gartenmöbelsortiment, capacité de charge maximale, monté, épaisseur plateau |
| Catalogue imprimé: | Structure: Aluminium revêtu par poudre, Plateau de table:, 15 mm épaisseur plateau, 15 kg capacité de charge maximale, monté, |
| Pièce: | Outdoor |
| Speciaux: | En stock |
| Série: | Happy Day |
| Tendances: | Modern Times |
| Tendances 2: | Mix and Match |
| Topic: | Wild Summer |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter