Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Create just the right mood: with its warm brassy shine and retro lightbulb Goblet immediately adds a touch of cosiness to the room. It harmonises well not only with rustic wood in the chalet or country house style, but also with other interiors.
- Dainty pendant luminaire with a touch of retro look and warm light
- On its own in a small hallway
- even more striking in long corridors as a trio hung in a row
- The light radiates downwards - delicately tinted by the coloured glass shade
- The matt brass coating of the steel shade gives the lamp a nostalgic flair
- Also available as a table lamp
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 142 cm |
| Largeur | 27 cm |
| Profondeur | 27 cm |
| Poids | 1.61 kg |
| Volume (emballé) | 0,03 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Doré |
|---|---|
| Details: | Revêtement textile, abat-jour, extras, longueur de câble, monté |
| Catalogue imprimé: | Abats-jour: verre teint, Douille: acier revêtu de laiton, 120 cm longueur de câble, 20 x 27 x 27 cm abat-jour, câble Revêtement textile, monté, |
| Pièce: | Salon |
| Speciaux: | En stock, PRIMA |
| Série: | Goblet |
| Calendrier marketing: | Mai |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter