Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
This extraordinary LED pendant lamp is a brilliant showpiece for your living room and dining area. It is a highlight above the dining table as well as a guarantee of glamour above the living room landscape. The coloured glass and brass-coated steel are evidence of the high-quality materials used. The total of 28 light sources of the height-adjustable ceiling lamp unfold a firework display and make this pendant lamp a decorative lighting object that will flatter your interior with elegant light.
- Silver pendant lamp made of metal and tinted glass, 170 x 140 x 55 cm (H/W/D)
- Modern and with cool glamour, the lamp becomes a spectacular focal point in the room
- Height-adjustable from approx. 43 to 170 cm and thus flexible, so that the lamp can be easily hung above the dining table
- The globes made of tinted, slightly shimmering glass provide flattering, indirect light
- 230 V, 50/60 Hz, socket G9, number of bulbs 28, max. 28 W, bulbs not included
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 170 cm |
| Largeur | 140 cm |
| Profondeur | 55 cm |
| Poids | 7.3 kg |
| Volume (emballé) | 0,25 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Couleur argent, Doré |
|---|---|
| Details: | abat-jour, baldaquin, extras, longueur de câble, partiellement démonté, revêtement plastique, réglable en hauteur |
| Catalogue imprimé: | : Acier revêtu de laiton, : Acier revêtu de laiton, : Verre Teint, 150 cm longueur de câble, 12 cm Ø abat-jour, 45 cm baldaquin, 43 x 172 cm réglable en hauteur, câble revêtement plastique, partiellement démonté, |
| Pièce: | Salle à manger |
| Speciaux: | Baisse de prix, En stock |
| Série: | Atomicballs |
| Calendrier marketing: | Mai, Novembre |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter