Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Typical KARE design - a creative lighting solution for warm, indirect light - far from being boring! A conversation starter with your guests at the next dinner party.
- A pendant lamp featuring forest fairy-tale charm, with a squirrel bringing light into the darkness
- The forest dweller climbs cheerfully around above the dining table, but also feels at home everywhere else
- Extraordinary and detailed handcrafted illumination that reveals its owner as an individualist - and a nature lover
- This pendant lamp looks extra stylish combined with a vintage-style bulb with filament
- This animal pendant lamp is delivered assembled, so you simply connect it up - job done!
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 38 cm |
| Largeur | 20 cm |
| Profondeur | 14 cm |
| Poids | 1.12 kg |
| Volume (emballé) | 0,10 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Marron |
|---|---|
| Details: | Revêtement textile, baldaquin, extras, fabriqué à la main, longueur de câble, monté, réglable en hauteur |
| Catalogue imprimé: | Abats-jour: polyrésine, Baldaquin: polycarbonate, aluminium cuivré, longueur de câble, 9 x 9 x 9 cm baldaquin, fabriqué à la main, réglable en hauteur, câble Revêtement textile noir, monté, |
| Speciaux: | En stock |
| Série: | HL Animal |
| Calendrier marketing: | Février |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter