Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Typical of KARE fun in furnishing: practical and decorative accessories that create a feel-good atmosphere in the home. Just like these two charming little gorillas who do a great job as bookends.
- Set of two bookends in the shape of gorillas in orange with gold-coloured details
- Stylishly display books and more without getting up to any monkey business
- With these two great apes keeping order and tidying up in the office or study is much more fun
- Especially helpful on shelves without closed side panels, because now paperbacks and the like can no longer fall over
- A witty, original gift idea for all bookworms
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 28.8 cm |
| Largeur | 17.5 cm |
| Profondeur | 15 cm |
| Poids | 3.2 kg |
| Volume (emballé) | 0,11 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Orange |
|---|---|
| Details: | fabriqué à la main, peint à la main |
| Catalogue imprimé: | polyrésine, fabriqué à la main, peint à la main |
| Pièce: | Bureau, Salon |
| Speciaux: | Deals, En stock, US-Fit |
| Série: | Neon |
| Topic: | Christmas, Home Office, Spring Selection, Wild Summer |
| Calendrier marketing: | Mars, Août |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter