Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Kein Text
- A splendidly large round wine cooler that will embellish the room like a decorative sculpture.
- It can even remain in place beyond festive occasions because it looks attractive even when it isn't needed for cooling
- A real collector's item with a glamorous attitude - and of course lots of arms!
- The octopus makes a particularly good impression as the centre piece of a large dining table
- It should definitely be used for flamboyant floral decorations - or for storing keys, mobile phones and the like
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 23 cm |
| Largeur | 49 cm |
| Profondeur | 42 cm |
| Poids | 2.7 kg |
| Volume (emballé) | 0,11 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Couleur argent |
|---|---|
| Details: | non adapté au lave-vaisselle, quantité de remplissage |
| Catalogue imprimé: | aluminium nickelé, 7200 ml quantité de remplissage, non adapté au lave-vaisselle |
| Pièce: | Bar, Salle à manger |
| Speciaux: | En stock |
| Série: | Octo Crab |
| Topic: | Christmas, Wild Summer |
| Calendrier marketing: | Juillet, Décembre |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter