Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Our spacious Mika bag made of fluffy faux fur is the perfect blend of functionality and style. With its extraordinary design, it is guaranteed to attract attention. The sturdy handles and elegant leather-look tag give the bag a particularly high-quality feel. The spacious interior offers enough room for all your important travel essentials, while the small zipped compartment provides additional secure storage space. Whether for a weekend getaway, a shopping adventure or everyday use, this bag combines comfort with unmistakable charm.
- Large carrier bag with faux fur in olive green, 52 x 30 x 26 centimetres (H/W/D)
- Made from fluffy faux fur in stylish olive green, this travel bag is guaranteed to be a stylish eye-catcher
- The spacious interior is ideal for travel, leisure or weekend trips
- Sturdy handles, fine leather-look details and a stylish pendant perfectly round off the bag
- With a practical small zipped compartment inside, the bag offers additional secure storage space
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 52 cm |
| Largeur | 30 cm |
| Profondeur | 26 cm |
| Poids | 2.09 kg |
| Volume (emballé) | 0,09 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Vert |
|---|---|
| Details: | capacité de charge maximale, quantité de remplissage |
| Catalogue imprimé: | Textile enduit de polyuréthane, 100 % Polyester, 15 kg capacité de charge maximale, 46 l quantité de remplissage |
| Speciaux: | En stock |
| Série: | Mika |
| Topic: | Valentines Day |
Évaluations
Se connecter