Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Our spacious Mika bag made of fluffy faux fur is the perfect mix of functionality and style. With its unusual design, it is guaranteed to attract everyone's attention. The sturdy handles and the pendant in a sophisticated leather look give the bag a particularly high-quality touch. The spacious interior offers plenty of room for all your important travel essentials, while the small zipped compartment provides additional secure storage space. Whether for a weekend getaway, a shopping adventure or everyday life - this bag combines comfort with unmistakable charm.
- Large carrier bag with faux fur in light pink, 52 x 30 x 26 centimeters (H/W/D)
- Made from fluffy faux fur in soft pink, this travel bag is guaranteed to be a stylish eye-catcher
- The spacious interior is ideal for travel, leisure or weekend trips
- Sturdy handles, fine details and a stylish pendant in a high-quality leather look round off the bag perfectly
- With a practical small zippered compartment inside, the bag offers additional, secure storage space
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 52 cm |
| Largeur | 30 cm |
| Profondeur | 26 cm |
| Poids | 2.12 kg |
| Volume (emballé) | 0,09 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Beige, Rose |
|---|---|
| Details: | capacité de charge maximale, quantité de remplissage |
| Catalogue imprimé: | Textile enduit de polyuréthane, 100 % Polyester, 15 kg capacité de charge maximale, 46 l quantité de remplissage |
| Speciaux: | Deals, En stock |
| Série: | Mika |
| Topic: | Valentines Day |
Évaluations
Se connecter