Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
This cuddly blanket redefines the term “feel-good moment”. Its fluffy front side nestles gently against the skin and provides cozy warmth - perfect for relaxing evenings on the sofa. The soft microfiber reverse completes the comfort experience. Its versatility makes it a real all-rounder in the interior: as a cozy throw on the sofa for extra comfort or as a decorative element on the bed for a homely atmosphere. This throw blends harmoniously into both modern and classic interiors and adds a cozy, stylish touch to any room.
- Large faux fur blanket in grey, 2 x 150 x 200 centimeters (h/w/d)
- The fluffy front is particularly soft and keeps you nice and warm
- The cool dark gray complements elegant, Scandinavian and industrial furnishing styles and sets subtle accents
- Pleasantly soft back made of 100% polyester microfiber
- A cuddly blanket is inviting and gives every living area an extra dose of coziness
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 2 cm |
| Largeur | 150 cm |
| Profondeur | 200 cm |
| Poids | 3.32 kg |
| Volume (emballé) | 0,10 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Gris |
|---|---|
| Details: | nettoyage à sec |
| Catalogue imprimé: | 100 % Polyester, nettoyage à sec |
| Speciaux: | En stock |
| Série: | Mika |
| Topic: | Valentines Day |
Évaluations
Se connecter