Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Straightforward and simple in form, elegant and refined in effect: the mirrored furniture of the Luxury series appears transparent and light within the room. At the same time it spectacularly displays rooms at a second glance when they reflect floors, light and their surroundings.
- Small, luxurious chest of drawers with serious glamour, real glass handles and storage space in two drawers.
- The delicate, champagne-coloured tint of the mirror coating ensures a warm appearance.
- A perfect companion next to the bed in the bedroom.
- Mirrored furniture conjures up sophisticated effects by reflecting the light and the surroundings.
- Luxury is a series of reflecting furniture with many different models and sizes.
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 50 cm |
| Largeur | 49 cm |
| Profondeur | 41 cm |
| Poids | 17.85 kg |
| Volume (emballé) | 0,16 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Doré, Miroité |
|---|---|
| Details: | capacité de charge maximale, monté |
| Catalogue imprimé: | Corps: Panneau de fibres Laqué, Pied/Pieds: Sapin Bois massif Laqué, Tiroir: Panneau de fibres Laqué, Poignées: Verre Clair, Habillage: Verre Miroité, Tiroir: 10 kg capacité de charge maximale, monté |
| Pièce: | Chambre à coucher, Entrée, Salon |
| Speciaux: | En stock, US-Fit |
| Série: | Luxury Champagne |
Évaluations
Se connecter