Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Sculpturally shaped fronts with a three-dimensional effect and a shiny chrome finish give the Carino series an expressive, modern character. Clean lines, a delicate black frame and handle-free surfaces create a light, high-quality look with a sophisticated design. The compact chest of drawers complements the series with flexible storage space for books, accessories or everyday items, while also serving as a stylish bedside table with an urban touch.
- Small chest of drawers in silver and black, 50 x 40 x 39 centimetres (H/W/D)
- The three-dimensional design of the fronts in a shiny chrome finish creates an extraordinary look
- Offers practical storage space for books, accessories or everyday items and also works perfectly as a bedside table
- The narrow feet in black give the bedside table a light appearance and are made of sturdy steel
- The practical push-to-open function allows effortless opening and a high-quality, handle-free look
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 50 cm |
| Largeur | 40 cm |
| Profondeur | 39 cm |
| Poids | 10 kg |
| Volume (emballé) | 0,04 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Couleur argent |
|---|---|
| Details: | capacité de charge maximale, fonction pousser-pour-ouvrir (push |
| Catalogue imprimé: | Corps et façade: Panneau de fibres Laqué, Fond: Panneau de fibres Laqué, Pied/Pieds: Acier revêtu par poudre, Porte: 2 Stück Acier chromé, Porte: fonction pousser-pour-ouvrir (push, 100 kg capacité de charge maximale |
| Pièce: | Chambre à coucher |
| Speciaux: | En stock |
| Série: | Carino |
| Tendances: | Modern Times |
| Tendances 2: | Modern – Loft |
| Calendrier marketing: | Juin |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter