Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
As an eye-catcher integrated into a picture wall or as a special individual piece on a bare wall: the swallow mirror demonstrates a sense of style and of something special. Top tip from our stylists: with a group of themed mirrors, e.g. suns, pineapples etc., walls can be creatively designed.
- This bird is a mirror with a gold-coloured frame and a picture-perfect wall decoration in one
- As decorative as a find from the flea market with vintage traces
- A great message for the wall: swallows represent a symbol for freedom and are considered ambassadors of happiness
- A charming and creative gift for birthdays and housewarming parties
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 25 cm |
| Largeur | 36.5 cm |
| Profondeur | 3 cm |
| Poids | 0.66 kg |
| Volume (emballé) | 0,10 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Doré, Miroité |
|---|---|
| Details: | horizontal |
| Catalogue imprimé: | Objet: Verre Miroité, Cadre: Polyrésine, pour montage au mur horizontal |
| Pièce: | Entrée |
| Speciaux: | En stock, PRIMA, US-Fit |
| Série: | Mirror |
| Topic: | Christmas, Mothers Day |
| Calendrier marketing: | Mai |
Évaluations
Se connecter