Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
More than a mirror, more functional than a decorative object: with the golden pineapple you will demonstrate good taste in furnishing and at the same time bring more light into any room. A touch of vintage makes this beautiful glamorous wall decoration unique.
- Large, decorative mirror object in the shape of a golden pineapple
- The gold-coloured mirror object looks tasteful on both white and coloured walls
- Intentional vintage traces give the pineapple wall mirror a special character
- Works just as well as a stand-alone piece as it does in combination with other themed mirrors.
- A must-have for lovers of the urban jungle look and glamour
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 49 cm |
| Largeur | 25 cm |
| Profondeur | 4.5 cm |
| Poids | 2.001 kg |
| Volume (emballé) | 0,05 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Doré, Miroité |
|---|---|
| Details: | vertical |
| Catalogue imprimé: | Objet: Verre Miroité, Cadre: Polyrésine, pour montage au mur vertical |
| Pièce: | Entrée |
| Speciaux: | En stock, US-Fit |
| Série: | Mirror |
| Topic: | Wild Summer |
| Calendrier marketing: | Mai, Décembre |
Évaluations
Se connecter