Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Who's looking at you here? A golden ostrich welcomes inhabitants and visitors and makes everyone smile. A wonderfully original wall decoration that never sticks its head in the sand!
- An unusual wall decoration with humour, an ostrich in gold made of synthetic resin
- A welcoming committee with surprise effect on the wall in the hallway
- Luxuriously crazy styling idea in happy chic: to the left and right of a round golden mirror
- Group your favourite pictures around this golden pet to form an unconventional gallery wall
- A guaranteed surprise gift for all those who already have everything
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 71 cm |
| Largeur | 18 cm |
| Profondeur | 24 cm |
| Poids | 2.3 kg |
| Volume (emballé) | 0,12 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Doré, Naturel |
|---|---|
| Pièce: | Salle à manger, Salon |
| Speciaux: | En stock, US-Fit |
| Série: | Ostrich |
| Topic: | Christmas |
| Calendrier marketing: | Février |
Évaluations
Se connecter