Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Nature meets glamour. Whether on the wall, on the table or sideboard - this golden beetle captivates with its highly decorative and luxurious character. An absolutely fantastic decorative object with much elegant charm. Works great both individually and as an ensemble. With a small hook on the underside, this object can be quickly and easily attached to the wall. Also available in other versions.
- Nature meets glamour
- A golden beetle with a decorative and luxurious character
- The small hook on the base makes it easy to hang on the wall
- Further versions also available
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 27 cm |
| Largeur | 15 cm |
| Profondeur | 7 cm |
| Poids | 0.38 kg |
| Volume (emballé) | 0,07 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Doré |
|---|---|
| Pièce: | Entrée |
| Speciaux: | En stock, US-Fit |
| Série: | Beetle |
| Topic: | Christmas |
Évaluations
Se connecter