Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
This wall object in a striking lip shape provides a bold splash of color and attracts everyone's attention. The rich red hue adds a modern, artistic touch to any room, while the 3D effect gives the design additional depth and vibrancy. Perfect as a highlight in minimalist or pop interiors - whether above the sofa, in the hallway or as a statement in the bedroom, this object brings style and energy to any wall.
- Red lip-shaped wall object, 30 x 23 x 8 centimeters (H/W/D)
- This lip-shaped wall object sets an interesting accent with its rich red tone
- The impressive 3D effect gives the wall object depth and stands out vividly against the wall
- Made from robust polyresin and therefore particularly easy to clean
- Crafted by hand, each piece is unique
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 23 cm |
| Largeur | 30 cm |
| Profondeur | 8 cm |
| Poids | 1 kg |
| Volume (emballé) | 0,10 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Rouge |
|---|---|
| Details: | chaque pièce est unique, fabriqué à la main |
| Catalogue imprimé: | objet: Polyrésine, fabriqué à la main, chaque pièce est unique |
| Pièce: | Salon |
| Speciaux: | En stock, US-Fit |
| Série: | Lips |
| Topic: | Valentines Day |
Évaluations
Se connecter