Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
This decorative mirror object in the form of a dragonfly looks surprising, unusual and demonstrates an excellent sense of style, both individually and in a group. Available in other attractive versions.
- Large, decorative mirror object in the form of a beautiful dragonfly
- Also attractive in combination with other mirrors on a wall
- A detailed work of art, lovingly crafted by hand
- The gold-coloured mirror object is even more brilliant on a coloured wall!
- Also available in other models and sizes
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 35.5 cm |
| Largeur | 45.5 cm |
| Profondeur | 4 cm |
| Poids | 1.5 kg |
| Volume (emballé) | 0,12 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Doré, Miroité |
|---|---|
| Details: | fabriqué à la main, horizontal |
| Catalogue imprimé: | Objet: Verre Miroité, Cadre: Polyrésine, pour montage au mur horizontal, fabriqué à la main |
| Pièce: | Salle à manger, Salon |
| Speciaux: | En stock, US-Fit |
| Série: | Mirror |
| Tendances: | Elegance |
| Tendances 2: | Retro Elegance |
| Topic: | Christmas, Mothers Day |
| Calendrier marketing: | Mai, Décembre |
Évaluations
Se connecter