Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
This golden wall object with mirrored accents adds a touch of luxury and elegance to any room. The stylized dog, artfully crafted from foiled cast stone and mirrored glass, catches the light in an enchanting way and makes rooms appear larger. It fits perfectly into modern, glamorous living environments and can be perfectly combined with minimalist furniture or baroque accents to give the room that certain something.
- Golden wall object with mirrored details, 38 x 24 x 3.5 centimeters (H/W/D)
- The mirror elements of the elegant dog make rooms appear larger
- Gold-colored elements and mirror surfaces fit perfectly into modern, luxurious living environments
- Made by hand from laminated artificial stone and mirrored glass
- A glamorous wall object that is a shining highlight on any wall
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 38 cm |
| Largeur | 24 cm |
| Profondeur | 4 cm |
| Poids | 0.75 kg |
| Volume (emballé) | 0,14 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Doré, Miroité |
|---|---|
| Details: | chaque pièce est unique, fabriqué à la main |
| Catalogue imprimé: | Objet: Verre Miroité, Cadre: Polyrésine, fabriqué à la main, chaque pièce est unique |
| Pièce: | Salon |
| Speciaux: | En stock, US-Fit |
| Série: | Mirror |
| Topic: | Christmas, Mothers Day |
Évaluations
Se connecter