Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
The attractive motif mirror in the shape of a beetle is an absolute eye-catcher on any wall. The reflecting glass in combination with the golden frame gives this handmade wall decoration a refined touch. It fits wonderfully into both modern and classical home interiors. This decorative item is a must for fans of the urban jungle style. The wall decoration looks particularly impressive in combination with other motif mirrors from the series.
- Playful with mirror elements: attractive, reflecting wall decoration in the shape of a beetle
- A classy look: Here a finely crafted gold frame meets mirror glass
- Not just irresistible: the beetle can be perfectly combined with other motif mirrors from the series
- Handmade: The beetle in the urban jungle style is painstakingly handcrafted
- Easy to hang: the mirror is mounted horizontally on the wall
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 37 cm |
| Largeur | 25 cm |
| Profondeur | 6 cm |
| Poids | 0.86 kg |
| Volume (emballé) | 0,09 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Doré, Miroité |
|---|---|
| Details: | fabriqué à la main, vertical |
| Catalogue imprimé: | Partie avant: Verre miroité, Cadre: polyrésine, pour montage au mur vertical, fabriqué à la main |
| Pièce: | Entrée, Salon |
| Speciaux: | En stock, US-Fit |
| Série: | Beetle |
| Tendances: | Elegance, Modern Times |
| Tendances 2: | Retro Elegance |
| Topic: | Christmas, Mothers Day |
| Calendrier marketing: | Février, Mai, Décembre |
Évaluations
Se connecter