Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
A cosy home needs decorative accessories They are like gems that round off the styling of a room. This declaration of love to our feathered friends warms the heart and brings artistic flair to the windowsill.
- Abstract decorative object in black with six golden bird figures on a base made of real marble
- Simply turn a shelf or windowsill into your own personal art gallery with favourite pieces and decorative sculptures
- The large handmade decorative sculpture demonstrates your good taste and fires the imagination during a short pause for thought
- Particularly charming thanks to the intentional vintage traces on the abstractly designed frame
- A fine gift for nature lovers and bird watchers
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 64 cm |
| Largeur | 37 cm |
| Profondeur | 8 cm |
| Poids | 1.6 kg |
| Volume (emballé) | 0,09 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Doré, Noir |
|---|---|
| Details: | anneau, chaque pièce est unique, fabriqué à la main, socle |
| Catalogue imprimé: | Structure: Acier laqué, décoration: Polyrésine, Socle: Marbre, 20 x 8 x 1,50 cm socle, fabriqué à la main, chaque pièce est unique, 30 cm Ø anneau |
| Speciaux: | Deals, En stock, US-Fit |
| Série: | Birds |
| Topic: | Spring Selection, Valentines Day |
| Calendrier marketing: | Avril |
Évaluations
Se connecter