Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
A symbol with style: this artistic decorative object in the shape of a heart combines an emotional message with elegant design. Two delicately crafted hands form a heart – completely in shiny gold and presented on a black steel base. The contrasting combination creates an expressive look that enriches modern living spaces with an extra dose of emotion. Whether as a highlight on a side table, stylishly displayed on a chest of drawers, or as an eye-catcher on a shelf, this object attracts attention and adds a loving touch to any room. It also makes a perfect gift with heart and character.
- Charming decorative heart in gold and black, 38.2 x 26.5 x 9.5 centimeters (H/W/D)
- A heart formed from two intricately crafted hands made entirely of gold
- Presented on a black steel base, it adds a lovely accent to your coffee table, dresser, or dining table
- A charming gift idea for loved ones and decoration enthusiasts
- Made of polyresin, making it particularly easy to care for and durable
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 33 cm |
| Largeur | 26.5 cm |
| Profondeur | 9.5 cm |
| Poids | 2.2 kg |
| Volume (emballé) | 0,15 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Doré |
|---|---|
| Details: | peint à la main |
| Catalogue imprimé: | Objet: Polyrésine, Structure: Acier laqué, peint à la main |
| Pièce: | Salon |
| Speciaux: | En stock |
Évaluations
Se connecter