Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
A small object with a big impact: this decorative heart attracts everyone's attention with its shiny surface and adds an extra dose of charm to any room. As a symbol of love, warmth and style, it can be used in a variety of ways - whether on the bedside table, on a shelf between books or as a lovely addition to table decorations. It looks particularly harmonious when mixed with natural materials such as wood, soft textiles or in combination with other decorative elements in gold or silver. A stylish accent piece that arouses emotions and spreads modern flair at the same time. Ideal as a gift or to keep for yourself.
- Small decorative heart in gold, 14 x 14 x 6.5 centimeters (H/W/D)
- This heart-shaped decorative object adds a lovely accent to chests of drawers, sideboards or dining tables
- The slightly matt finish in gold radiates timeless elegance
- An enchanting gift idea for favorite people and decoration fans
- Made from lacquered polyresin and artistically hand-painted
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 14 cm |
| Largeur | 14 cm |
| Profondeur | 6 cm |
| Poids | 0.24 kg |
| Volume (emballé) | 0,16 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Doré |
|---|---|
| Details: | Teilweise Handarbeit, chaque pièce est unique, peint à la main |
| Catalogue imprimé: | polyrésine, chaque pièce est unique, peint à la main, |
| Speciaux: | En stock |
| Topic: | Christmas, Fathers Day, Mothers Day, Valentines Day |
| Calendrier marketing: | Février, Mai, Juillet, Décembre |
Évaluations
Se connecter