Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
The message of this figure lies entirely in the eye of the beholder: is the little man encouraging us to pause for a moment? This modern sculpture is a fascinating decorative object in metallic tones and fits wonderfully into a modern interior.
- A furnishing accessory with artistic flair
- Filigree design on a solid, stable steel base
- Highly versatile: as a declaration or bookend on the shelf or window sill
- An unusual gift idea with an affectionate message
- Objects and sculptures are the ultimate in furnishing accessories
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 40 cm |
| Largeur | 8 cm |
| Profondeur | 8 cm |
| Poids | 0.75 kg |
| Volume (emballé) | 0,07 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Doré, Noir |
|---|---|
| Speciaux: | En stock, US-Fit |
| Série: | Elements |
| Topic: | Christmas, Home Office |
Évaluations
Se connecter