Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Die Königsklasse der Entspannung: eine Runde Schach. Mit diesem Schachspiel beweisen Sie außerdem das richtige Gespür für Style.
- large chess board in metallic look
- high glossy figurines in gold and silver colour
- motivates to play a round
- a glamourous look and a sophisticated deco object
- a lovely gift for passionate chess fans and interior lovers
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 16 cm |
| Largeur | 60 cm |
| Profondeur | 60 cm |
| Poids | 9.25 kg |
| Volume (emballé) | 0,09 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Doré, Multicolore, Noir |
|---|---|
| Pièce: | Salle à manger, Salon |
| Speciaux: | En stock, US-Fit |
| Série: | Chess |
| Topic: | Christmas, Fathers Day, Home Office |
| Calendrier marketing: | Décembre |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter