Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
A bunny with style - this decorative object combines playful lightness with sophisticated chic. In gleaming white and finished with golden details, the bunny head not only brings glamor to the interior, but also a wink. The deliberate traces of use give the look a touch of vintage flair and make it a charming eye-catcher with character. Whether as a decorative highlight on the sideboard, as a surprise on the Easter table or placed on the shelf all year round - this piece radiates cheerful elegance and spring-like lightness in any room. Particularly beautiful in combination with ceramic vases or delicate pastel shades.
- Decorative object rabbit in white and gold, 29.5 x 11.8 x 10.6 centimetres (H/W/D)
- With golden details, this white rabbit head brings glamor and joie de vivre to your interior
- Subtle, deliberate signs of wear create a charming vintage effect
- Functions as an eye-catcher on sideboards and coffee tables or as a table decoration for Easter brunch
- A handmade unique piece made of dimensionally stable polyresin
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 29.5 cm |
| Largeur | 11.8 cm |
| Profondeur | 10.6 cm |
| Poids | 0.43 kg |
| Volume (emballé) | 0,05 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Blanc, Doré |
|---|---|
| Details: | fabriqué à la main |
| Catalogue imprimé: | objet: polyrésine, fabriqué à la main |
| Pièce: | Salon |
| Speciaux: | Deals, En stock, PRIMA, US-Fit |
| Série: | Bunny Gold |
| Topic: | Spring Selection |
| Calendrier marketing: | Mars, Avril |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter