Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
This slender decorative object will make the hearts of art lovers beat faster! With a height of 148 cm, the decoration is a tall, abstract eye-catcher and decorates living rooms, hallways or bedrooms. As an alternative to a floor-standing vase or plant, the black artistic object gives your home a clean and modern touch. With this piece we have placed particular emphasis on the workmanship. The decoration made of black lacquered aluminium is created by hand and is therefore unique.
- Large decorative sculpture made of metal 148x16x36 cm (H/W/D)
- The abstract shape brings gallery flair into your home
- A unique handcrafted piece
- Suitable for enhancing unused corners
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 148 cm |
| Largeur | 16 cm |
| Profondeur | 36 cm |
| Poids | 5.8 kg |
| Volume (emballé) | 0,05 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Noir |
|---|---|
| Details: | fabriqué à la main |
| Catalogue imprimé: | aluminium laqué, fabriqué à la main, démonté |
| Speciaux: | En stock |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter