Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
A cosy home needs decorative accessories. They are like gems that round off the styling of a room in the first place and express the individuality of its occupants. Whether career ladder or stairway to heaven, everyone will find an individual story in this decorative object.
- Taking a step upwards! Symbolic, very extraordinary object as a furnishing accessory
- This purist sculpture encourages philosophising and provides a little break from everyday stress
- Also an elegant decoration on the reception counter, in the executive office and on the conference table
- For your private art collection on the sideboard or window sill at home
- For all those who really think about the gifts they give
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 36 cm |
| Largeur | 21.5 cm |
| Profondeur | 7.4 cm |
| Poids | 1 kg |
| Volume (emballé) | 0,08 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Doré, Gris |
|---|---|
| Details: | chaque pièce est unique, fabriqué à la main |
| Catalogue imprimé: | Objet: Polyrésine, Socle: Polyrésine, fabriqué à la main, chaque pièce est unique |
| Speciaux: | En stock, PRIMA, US-Fit |
| Série: | Stairway |
| Tendances: | Elegance |
| Tendances 2: | Retro Elegance |
| Topic: | Christmas, Fathers Day, Home Office |
Évaluations
Se connecter