Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
A modern wall mirror that makes a bold design statement with its clean geometry and stylish coffee brown color. The striking, graphic-looking frame made of titanium-coated steel gives the mirror an elegant depth and adds contemporary accents to any wall. Whether in the hallway as a stylish welcome, in the bedroom as an elegant detail, or in the living room as a reflective eye-catcher. The framed design emphasizes modern room concepts and brings structure and lightness to a wide variety of interiors.
- Modern wall mirror with steel frame in coffee brown, 120 x 120 x 3 centimeters (H/W/D)
- The geometric frame of the mirror in stylish coffee brown is made of titanium-coated steel
- Framed mirror for hallways, bedrooms, and living rooms, whose graphic design adds modern accents
- Each mirror is a unique piece, carefully crafted by hand
- Easy hanging thanks to the pre-mounted wall hooks
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 120 cm |
| Largeur | 120 cm |
| Profondeur | 8 cm |
| Poids | 12.3 kg |
| Volume (emballé) | 0,20 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Marron, Miroité |
|---|---|
| Details: | chaque pièce est unique, fabriqué à la main, horizontal et vertical, surface de miroir |
| Catalogue imprimé: | Verre: Verre Miroité, Cadre: Acier revêtu de titane, pour montage au mur horizontal et vertical, fabriqué à la main, chaque pièce est unique, 110 - 110 cm surface de miroir |
| Pièce: | Entrée |
| Speciaux: | Deals, En stock |
| Série: | Octagon |
| Tendances: | Elegance |
| Tendances 2: | Elegance – Modern |
| Calendrier marketing: | Juillet |
Évaluations
Se connecter