Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
A radiant focal point with a wow effect: this wall mirror in the iconic sunray design sets stylish accents with a pinch of extravagance. The matt black frame gives the look a modern, graphic touch and makes the model an eye-catcher in any room. Whether above the sideboard, in the entrance area or as a decorative highlight in the bedroom - the round mirror visually opens up the ambience and adds depth and texture to the wall. Particularly effective in combination with light-colored walls, natural materials or golden accessories. A design object that shows character - from minimalist to maximum glamor.
- Round wall mirror with unusual frame in black, 122 x 111 x 10 centimeters (H/W/D)
- The mirror sets fascinating accents with its eye-catching frame in a matt black finish
- Perfect as a stylish highlight in the hallway, living room or bedroom for more brightness and depth
- The frame is made of easy-care, robust steel and powder-coated
- Easy to hang thanks to the pre-assembled wall hooks
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 120 cm |
| Largeur | 120 cm |
| Profondeur | 3 cm |
| Poids | 24 kg |
| Volume (emballé) | 0,26 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Noir |
|---|---|
| Details: | horizontal et vertical, surface de miroir |
| Catalogue imprimé: | Verre: Verre Miroité, Cadre: 99 cm Ø Acier revêtu par poudre, Fond: Panneau de fibres Laqué, pour montage au mur horizontal et vertical, surface de miroir |
| Pièce: | Entrée, Salon |
| Speciaux: | Deals, En stock |
Évaluations
Se connecter