Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
This rectangular wall mirror has a clean, modern look. The brown frame made of titanium-coated steel blends perfectly into any contemporary interior. Whether in the hallway, bedroom or living room - its geometric design can be combined in a variety of ways. The mirror adds a fresh touch and makes rooms appear larger. It's ideal for adding sparkle to minimalist furniture or as an accent in an urban setting. A real eye-catcher that combines functionality and style.
- Rectangular wall mirror with brown frame, 120 x 80 x 6.5 centimeters (H/W/D)
- The frame of the mirror in stylish coffee brown is made of titanium-coated steel
- Framed mirror for hallways, bedrooms and living rooms with a geometric design to suit any room
- Easy wall mounting thanks to the hanging device welded to the frame
- The pure mirror surface is 113 - 73 cm
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 120 cm |
| Largeur | 80 cm |
| Profondeur | 4 cm |
| Poids | 12.8 kg |
| Volume (emballé) | 0,15 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Marron, Miroité |
|---|---|
| Details: | chaque pièce est unique, fabriqué à la main, surface de miroir, vertical |
| Catalogue imprimé: | Verre: Verre Miroité, Cadre: Acier revêtu de titane, pour montage au mur vertical, fabriqué à la main, chaque pièce est unique, utilisation debout vertical, 113 - 73 cm surface de miroir |
| Pièce: | Entrée, Salon |
| Speciaux: | En stock |
| Série: | Arezzo |
| Tendances: | Elegance, Modern Times |
| Tendances 2: | Elegance – Modern, Modern – Living |
| Topic: | Fathers Day |
Évaluations
Se connecter