Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
This large wall mirror brings modern charm and an open spatial effect to any home. The coffee-brown frame made of titanium-coated steel emphasizes the clear, geometric design. Perfect for hallways, bedrooms or living rooms - it reflects light and creates depth. Whether as a stylish addition to minimalist furniture or as an exciting accent in a cozy ambience, this full-length mirror makes a harmonious statement in any setting.
- Large wall mirror with frame in brown, 200 x 70 x 6.5 centimeters (H/W/D)
- The frame of the full-length mirror in stylish coffee brown is made of titanium-coated steel
- Modern mirror for hallways, bedrooms and living rooms, whose geometric design adds dynamism to any room
- Easy wall mounting thanks to the hanging device welded to the frame
- The pure mirror surface is 193 - 63 centimeters
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 200 cm |
| Largeur | 70 cm |
| Profondeur | 6.5 cm |
| Poids | 18.1 kg |
| Volume (emballé) | 0,21 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Marron, Miroité |
|---|---|
| Details: | chaque pièce est unique, fabriqué à la main, surface de miroir, vertical |
| Catalogue imprimé: | Verre: Verre Miroité, Cadre: Acier revêtu de titane, pour montage au mur vertical, fabriqué à la main, chaque pièce est unique, utilisation debout vertical, 193 - 63 cm surface de miroir |
| Pièce: | Entrée, Salon |
| Speciaux: | En stock |
| Série: | Arezzo |
| Tendances: | Elegance, Modern Times |
| Tendances 2: | Elegance – Modern, Modern – Living |
| Topic: | Fathers Day |
Évaluations
Se connecter