Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
This mirror can clearly show more than just the image of its counterpart: It brings the sun into the house and brings a touch of brightness even into the darkest room! Only when you take a closer look can you see that his rays are not real, but made of filigree steel tubes in gold!
- Sun mirror made of delicate steel tubes in gold
- Enlarges small rooms through its imposing size
- Brings the sun into the house daily and also looks very beautiful on colored walls
- Enchants a smile on the lips even with morning grumblers
- Also available in a version with black frame
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 132 cm |
| Largeur | 132 cm |
| Profondeur | 5 cm |
| Poids | 30 kg |
| Volume (emballé) | 0,22 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Doré, Miroité |
|---|---|
| Details: | horizontal et vertical, surface de miroir |
| Catalogue imprimé: | Verre: Verre miroité, Cadre: acier affiné laqué, Fond: panneau dur laqué, pour montage au mur horizontal et vertical, 62,50 cm Ø |
| Pièce: | Entrée |
| Speciaux: | En stock |
| Tendances: | Elegance |
| Tendances 2: | Retro Elegance |
| Topic: | Christmas |
| Calendrier marketing: | Juillet, Décembre |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter