Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Mirror: an elegant wall mirror with reduced silhouette and soft rounded corners. It looks timeless and noble. Perfect for the stylish home decor. Frame: painted steel. Other sizes and designs available.
- Elegant mirror with reduced silhouette
- Softly rounded corners
- Makes a timeless and elegant impression
- Perfect for the stylish furnishing culture
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 200 cm |
| Largeur | 80 cm |
| Profondeur | 5 cm |
| Poids | 25.2 kg |
| Volume (emballé) | 0,33 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Miroité, Noir |
|---|---|
| Details: | horizontal et vertical, surface de miroir |
| Catalogue imprimé: | Verre: Verre Miroité, Cadre: Acier laqué, pour montage au mur horizontal et vertical, 199,50 x 79,50 x 0,40 cm surface de miroir |
| Pièce: | Entrée |
| Speciaux: | US-Fit |
| Série: | Ombra |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter